Wypoczynek aktywny w Myślenicach

W niektórych polskich miejscowościach można spędzić naprawdę cudowne aktywne wakacje. Jeżeli przepadasz za sportem i nigdy nie potrafisz usiedzieć na miejscu, a najlepiej odpoczywasz wtedy, gdy coś robisz i wysilasz swoje ciało, tym razem możesz odwiedzić Myślenice, które są idealną miejscowością przystankową dla wszystkich przepadających za ruchem fizycznym.

Góry w Myślenicach

Z Myślenic będziesz mieć bardzo blisko na górę Chełm. To właśnie ta Góra stanie się dla ciebie przystankiem dla licznych zjazdów narciarskim, którym na pewno oddasz się z wielką przyjemnością, gdy tylko dojdzie do jakichś zwiększonych opadów śniegu. Nie martw się jednak, jeżeli nie planujesz wakacji zimą, a chcesz się na nie wybrać wiosną bądź latem. Te dwie pory roku stworzą bowiem idealne warunki do tego, by oddawać się tym razem nie narciarstwu i szalonym zjazdom, a niezwykłym i bardzo emocjonującym przejażdżkom rowerowym, których etapem również będzie góra Chełm. Taki aktywny wypoczynek zapewni ci solidny zastrzyk adrenaliny. Próbując zjechać jak najszybciej z góry, na pewno odczujesz niesamowite emocje, a endorfiny w twoim ciele zaczną dosłownie szaleć. Samopoczucie momentalnie się poprawi. Zostaniesz naładowany pozytywną energią, która doprowadzi do tego, że będziesz chciał robić jeszcze więcej. A jeśli nie masz w sobie na tyle dużo odwagi, by oddawać się tego rodzaju przejażdżkom, zawsze możesz postawić na zwykłe spacery, albowiem w okolicach Myślenic znajdziesz więcej niż trzydzieści kilometrów szlaków typowo pieszych, czyli naprawdę sporo.

Odpoczynek dla każdego!

Na wakacjach atrakcje nie powinny się jednak ograniczać wyłącznie do samego sportu, więc pozwól sobie czasem na skorzystanie z czegoś niewiążącego się z aktywnością fizyczną. Rób po prostu to, na co masz ochotę. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej tylko się da!